Sayfalar

14 Mart 2014 Cuma

Blush Subtil 02 LANCOME AŞKINA

Selam kızlar..Yeni aşkıma merhaba deyin! Kendisi en yeni sevgilim en sadık dostum. Almadan önce çok düşündüm. Gittim geldim. Aldım bıraktım. Ama iyi ki almışım!!! Makyaj çantamın vazgeçilmezi oldu.

Bir kere "bronzer issue" ya takığım. Doğru renk! Bulmak ne kadar da zor. Aslında Chanel ile aşk yaşasam da Lancome pabucu dama attırdı! Ben genelde atarım zaten. En büyük hobim pabuçları damaa atmak. Ama şu güzelliğe bir bak! Bir kere bronzer öyle adi öyle vasaat bir renk değil! Asil. Yetmedi mi ? Açık renkliysen tam sana göre! Koyu renkliysen sana da göre! Bu kadar joker olurdu bence! Gölge yapmak için mükemmel.

Allık rengi o kadar harika ki.. Gold Işıltılar var içinde. Yüzün böyle bebek gibi oluyo sürünce inanılmaz doğal renkli. Bana biraz Nars Orgasmı hatırlattı. Kalıcılığı da fena değil hiç 8 saat falan kalmadı yüzümde ama gece çıkarken kullandığımda tazeleme gereği de duymadım.

Aydınlatıcısı desek ayrı güzel. altın gibi. ŞEftali gibi.. Ama çok naturel duruyor. Sadece yüze değil kaş altında da kullanında çok güzel bir görüntü oluşturuyor.

Yani deseler ki Elip bu bebeğe kaç verirsin?

Pratiklik: 10üzerinden 11
Renk: 10 üzerinden 10

Yeniden alır mısın? EVETTTTTTTTTTT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder