Sayfalar

16 Mart 2014 Pazar

GIORGIO ARMANI LUMNIOUS SILK FOUNDATION

Sellammm!

Hi guyss.. As I told before I'm in love with my Armani Lumnious Silk Foundation. There is nothing to say.. IT'S perfect! It's semimatt finish doesn't consist of oil so it is friendly for who has oily skin. I have really allergic skin but also oily while my term  but I have not had any problem.

Hatırlarsanız kızlar Giorgio Armani'ye aşık olduğumu söylemiştim. Evet hala aşığım ve gün giderek artıyor bu aşk. Buna en büyük örnek de bulması pek de kolay olmayan Giorgio Armani Lumnious Silk Foundation. Bulması neden zor? Ben bulamadım. Sadece İstanbul'da var galiba. Ankara'ya geldiğimde insanlar GA nin makeup'ı olduğunu bile bilmiyordu.

Her neyse arayan belasını da mevlasını da... Online almak isterseniz www.kozmopoli.com ya da www.sevil.com.tr gibi sitelerde bulmak mümkün.

Kendisi inanılmaz mükemmel. Yağ içermiyor. Çok hafif.Cildimde o çıplak ten hissini yakalayabiliyorum. Yarı mat bir bitişi var ve çoğunlukla pudra kullanmıyorum. Hiç kurumadı tenimde. Renk değişimi olmadı ve hatta bazen kendi cildim sandım makyaj yaptığımı unutup. Çok kapatıcı değil. Yani nasıl desem maske görüntüsü yapmıyor. Resmen prenses yüzü veriyor. Buildable. Üst üste lokal uygulayarak sivilce izlerini inanılmaz saklıyor.

It's looking like naked skin but also porcelain. It conceals adequatly. IT's buildable and whenever u need to apply some more it's not seem like cake. Always porcelain! I have some acnes in these days cause of my term. I'm using this foundation and don't lose my self confidence due to looking like fuckin' pimply nerd :P

Ben regl dönemleri yağlı normalde karma ciltliyim. Yazın yağışlı kışın ılıman falan.. Neyse işte hiç sivilce ya da bir allerjik reaksiyon yaşamadım ki yaşarım bilirsiniz. Renk seçeneği oldukça fazla. muhakkak kendi ten renginizi bulacaksınız..

Bulun! Alın verin ekonomiye can verin. Bayılıyorum Armani'ye. Bir dahaki postum nefretlik Este Lauder BB olacak... O zamana kadar Armani LSF'ı düşünerek mutlu olacağım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder